KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152024
nr 1315 2024
Litografisk affisch
Chagall, "L Opera", Ch. Sorlier, oramat löst blad, ej signerad. Bladets mått: 64x99 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:43:04
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
23 mar